Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Dösjöbro IF

Följ

Dösjöbro IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juni 2024

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 09:00

      Glumslövs FF (borta) P-14


      11:00
    • 10:00

      Bjärreds IF blå (hemma) P-13


      11:30
    • 10:00

      Skånes Fagerhults IF (hemma) PF-15


      12:00
    • 10:30

      Eslövs BK (borta) F-12/14


      12:00
    • 13:00

      Eskilsminne IF gul (borta) P-14


      15:00
    • 16:00

      Stattena IF (hemma) Herrjunior


      18:00
  • 2Sön
    • 09:00

      Lunds BK gul (hemma) P-12


      11:00
    • 10:00

      Eslövs BK Svart (hemma) F-12/14


      11:30
    • 10:00

      Sargsläppet omgång 3 PF-17


      13:00
    • 10:00

      Hittarps IK vit (hemma) PF-15


      12:00
    • 10:30

      GIF Nike grön (borta) P-13


      12:00
    • 11:00

      IF Lödde svart (borta) P-12


      13:00
    • 11:00

      Svalövs BK (borta) Seniorlag Herrar


      13:00
    • 11:30

      Asmundtorps IF (hemma) P-11


      13:30
    • 11:30

      Teckomatorps SK (hemma) PF-15


      13:30
    • 14:00

      BK Olympic blå (hemma) P-09


      16:00
    • 16:00

      Snogeröds IF (hemma) P35/OldBoys


      18:00
  • 3Mån
    v.23
  • 4Tis
    • 17:30

      Träning F-09/10


      19:00
    • 17:30

      Träning PF-15


      19:00
    • 17:30

      Träning F-12/14


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      19:00
  • 5Ons
    • 17:30

      Träning P-16


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning F-15/17


      19:00
    • 17:45

      Träning P-13


      19:15
  • 6Tor
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 10:00

      Hörby FF vit (borta) P-12


      12:00
    • 11:00

      Ramlösa Södra IF vit (borta) PF-15


      13:00
    • 11:00

      Ramlösa Södra IF vit (borta) Herrjunior


      13:00
  • 9Sön
    • 00:00

      Dalby GIF (borta) P-09


      02:00
    • 10:00

      Hittarps IK gul (hemma) P-14


      12:00
    • 10:00

      Klippans Förenade FF (borta) PF-15


      12:00
    • 10:00

      Helsingborgs IF röd (hemma) PF-15


      12:00
    • 11:00

      Råå IF orange (borta) P-11


      13:00
    • 11:30

      Helsingborg Östra IF (hemma) P-14


      13:30
    • 11:30

      Glumslövs FF grön (hemma) PF-15


      13:30
    • 12:00

      Stehags AIF Blå (hemma) F-12/14


      13:30
    • 13:00

      Eskilsminne IF/Eskilsminne DFF (hemma) F17


      15:00
    • 13:00

      Höörs IS blå (hemma) P-13


      15:00
    • 16:00

      Torna Hällestads IF (borta) F-12/14


      17:30
  • 10Mån
    v.24
  • 11Tis
    • 17:30

      Träning F-09/10


      19:00
    • 17:30

      Träning PF-15


      19:00
    • 17:30

      Träning F-12/14


      20:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      19:00
    • 18:30

      Träning F17


      20:30
  • 12Ons
    • 17:30

      Träning P-16


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning Buster Bus


      18:30
    • 17:30

      Träning F-15/17


      19:00
    • 17:45

      Dalby GIF blå (hemma) P-12


      19:45
    • 18:30

      FC Nöbbelövs Fire (borta) P-13


      20:00
    • 19:00

      Vellinge IF (hemma) F-09/10


      21:00
    • 19:15

      Stehags AIF (hemma) Seniorlag Herrar


      21:15
  • 13Tor
  • 14Fre
    • Heldag

      Sölvesborgscupen P-12

    • 12:00

      Körning till Sölvesborg P-12


      14:00
    • 18:00

      Sölvesborgscupen P-11


      00:00
  • 15Lör
    • Heldag

      Sölvesborgscupen P-11

    • 10:00

      BK Fram vinröd (hemma) PF-15


      12:00
    • 12:00

      IK Wormo vit (borta) P-10


      14:00
    • 13:00

      Furulunds IK (borta) Seniorlag Herrar


      15:00
    • 13:00

      Knattespelen Lödde IF P-16


      17:00
    • 14:00

      Spanska Akademin FF (hemma) PF-15


      16:00
    • 15:00

      Hittarps IK röd (borta) P-14


      17:00
    • 16:00

      Helsingborgs IF (borta) F17


      18:00
  • 16Sön
    • 00:00

      Sölvesborgscupen P-11


      19:00
    • 00:00

      Arlövs BI (hemma) P-09


      02:00
    • 10:00

      FC Staffanstorp Svart (hemma) F-12/14


      11:30
    • 10:00

      BK Fram vit (borta) PF-15


      12:00
    • 10:00

      Ramlösa Södra IF blå (borta) PF-15


      12:00
    • 16:00

      Hörby FF Svart (borta) F-12/14


      17:00
    • 16:00

      Maglasäte IF (borta) P-13


      17:30
  • 17Mån
    v.25
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning Seniorlag Herrar


      18:45
    • 17:30

      Match mot mammorna och picknick P-16


      19:00
    • 17:45

      Träning P-13


      19:15
    • 18:30

      Träning F17


      20:30
    • 19:00

      Spanska Akademin FF (hemma) P-11


      21:00
    • 19:15

      Dalby GIF (hemma) Seniorlag Herrar


      21:15
  • 18Tis
    • 17:30

      Träning F-09/10


      19:00
    • 17:30

      Träning PF-15


      19:00
    • 17:30

      Träning F-12/14


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      19:00
    • 18:30

      Träning F17


      20:30
  • 19Ons
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 10:00

      Lunds SK (borta) P35/OldBoys


      12:00
    • 11:00

      Lunds FF grön (borta) P-12


      13:00
    • 12:00

      Växjö DFF (borta) F17


      14:00
    • 14:00

      Uppåkra IF svart (hemma) P-12


      16:00
  • 24Mån
    v.26
    • 17:30

      Träning P-16


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:45

      Träning P-13


      19:15
    • 18:30

      Träning F17


      20:30
  • 25Tis
    • 17:15

      Avslutning- Beachfotboll PF-15


      19:30
    • 17:30

      Träning F-12/14


      19:00
    • 18:30

      Träning F17


      20:30
  • 26Ons
    • 17:30

      Träning P-16


      19:00
    • 17:30

      Träning Buster Bus


      18:30
    • 17:30

      Träning F-15/17


      19:00
    • 17:45

      Träning P-13


      19:15
    • 19:00

      Kvarnby IK (hemma) F17


      21:00
  • 27Tor
  • 28Fre
  • 29Lör
    • 13:30

      MALMÖ FF DAM -Matchvärdar F-12/14


      17:00
    • 13:30

      MALMÖ FF - DAM matchvärdar F-12/14


      17:00
  • 30Sön