Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Dösjöbro IF

Följ

Dösjöbro IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

April 2024

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.14
  • 2Tis
    • 17:30

      Träning F-12/14


      19:00
    • 17:30

      Träning PF-15


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09/10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:45

      Träning F17


      20:30
  • 3Ons
    • 17:30

      Träning P-10


      19:15
    • 17:30

      Träning P-14


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:45

      Träning P-13


      19:00
  • 4Tor
  • 5Fre
    • Heldag

      Övernattning och aktiviteter P-11

    • 16:00

      Träning Herrjunior


      17:30
    • 18:00

      Lagaktivitet F17


      22:00
    • 19:00

      Furulunds IK (hemma) Seniorlag Herrar


      21:00
    • 19:00

      Bollkallar till A-Lagets match P-14


      21:00
  • 6Lör
    • 08:00

      Kamratcupen PF-17


      16:00
    • 10:00

      Träning PF-15


      11:30
    • 10:30

      Landskrona BoIS (hemma) P-14


      11:30
    • 10:30

      Häljarps IF Vårcup 2024 D1 P-14


      14:30
    • 11:00

      Åkarps IF: Svart (hemma) P-14


      12:00
    • 11:00

      Häljarps IF Vårcup 2024 D2 P-14


      14:30
    • 11:00

      Dösjöbro IF - Kävlinge Harrie FF P-12


      13:00
    • 11:20

      Träningsmatch F12 LB07 F-12/14


      12:45
    • 12:00

      Skanör Falsterbo IF: Röd (borta) P-14


      13:00
    • 12:30

      Skanör Falsterbo IF: Vit (borta) P-14


      13:30
    • 13:00

      Träningsmatch Furulunds IK P-16


      15:00
    • 13:30

      Häljarps IF (hemma) P-14


      14:30
    • 13:30

      Häljarps IF: Vit (hemma) P-14


      14:30
    • 14:00

      Asmundtorps IF (borta) P-14


      15:00
    • 14:30

      Röstånga IS (borta) P-14


      15:30
    • 16:20

      Slutspel vintercupen F-09/10


      20:00
  • 7Sön
    • 08:30

      Häljarps vårcup PF-15


      12:30
    • 09:00

      Träning P-13


      11:00
    • 09:15

      Dösjöbro IF - LB07 P-12


      10:30
    • 09:30

      Köra ut jord F-12/14


      16:00
    • 10:00

      Träning Buster Bus


      11:00
    • 10:00

      Träningsmatch Furulund P-11


      12:00
    • 10:30

      Dösjöbro IF - FC Trelleborg P-12


      11:45
    • 13:00

      Sjöstaden DFF Karlskrona (hemma) F17


      15:00
  • 8Mån
    v.15
  • 9Tis
    • 17:30

      Träning F-12/14


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09/10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning PF-15


      19:00
    • 18:30

      Träning F17


      20:30
  • 10Ons
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:45

      Träning P-13


      19:00
    • 19:00

      Träning Herrjunior


      20:30
    • 19:00

      Dösjöbro IF (OldBoys) - Dösjöbro IF (J) P35/OldBoys


      21:00
  • 11Tor
  • 12Fre
    • 19:00

      Helsingborgs IF (hemma) F-09/10


      21:00
  • 13Lör
    • 10:00

      Harlösa IF/Torna Hällestad (borta) F-12/14


      11:30
    • 10:00

      FC Staffanstorp Blå (borta) F-12/14


      11:30
    • 10:00

      Spanska Akademin FF (hemma) P-14


      12:00
    • 11:00

      Åstorps FF röd (borta) PF-15


      13:00
    • 13:00

      Bjärreds IF röd (hemma) P-13


      14:30
  • 14Sön
    • 09:00

      Höganäs BK röd (borta) PF-15


      11:00
    • 10:00

      Kävlinge Harrie FF vit (hemma) P-13


      11:30
    • 10:00

      Kävlinge Harrie FF röd (hemma) P-12


      12:00
    • 10:00

      Glumslövs FF grön (borta) PF-15


      12:00
    • 11:00

      Helsingborg City FC (borta) PF-15


      13:00
    • 11:00

      Försäljning av DIF Häfte F-12/14


      14:00
    • 12:00

      Fortuna FF röd (borta) P-11


      14:00
    • 13:00

      BK Flagg (hemma) Seniorlag Herrar


      15:00
    • 14:00

      Kvarnby IK (borta) F17


      16:00
    • 15:00

      Harlösa IF (borta) P-12


      17:00
    • 16:00

      Furulunds IK (hemma) P35/OldBoys


      18:00
    • 17:00

      Teckomatorps SK (borta) Herrjunior


      19:00
  • 15Mån
    v.16
  • 16Tis
    • 17:30

      Träning F-09/10


      19:00
    • 17:30

      Träning PF-15


      19:00
    • 17:30

      Träning F-12/14


      19:00
    • 17:30

      Träningsmatch F12 mot Borgeby F-12/14


      19:15
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F17


      19:00
    • 19:20

      Serie match mot Kävlinge P-10


      21:05
  • 17Ons
  • 18Tor
    • 17:30

      Träning F-09/10


      19:00
    • 17:30

      Träning PF-17


      18:45
    • 17:30

      Träning PF-15


      19:00
    • 17:30

      Träning F-12/14


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 19:00

      FC Rosengård/FC Rosengård 1917 (hemma) F17


      21:00
    • 19:00

      Träning Herrjunior


      20:30
  • 19Fre
    • 18:30

      Kävlinge Harrie FF (hemma) Herrjunior


      20:30
    • 19:00

      GIF Nike (borta) F-09/10


      21:00
  • 20Lör
    • 10:00

      Furulunds IK gul (borta) P-13


      11:30
    • 10:00

      Allerums GIF blå (hemma) PF-15


      12:00
    • 10:00

      Knattespelen Dösjöbro IF P-16


      13:00
    • 11:00

      Södra Sandby IF 1 (borta) P-12


      13:00
    • 11:00

      Försäljning av DIF Häfte F-12/14


      13:00
    • 11:15

      Ängelholms FF blå (borta) P-14


      13:15
    • 11:30

      Råå IF blå (hemma) PF-15


      13:30
    • 12:00

      IF Lödde (borta) P-10


      13:30
    • 12:30

      Borstahusens BK blå (borta) P-14


      14:30
    • 12:45

      Bollkalle P-13


      15:00
    • 13:00

      AIF Barrikaden (hemma) Seniorlag Herrar


      15:00
    • 15:00

      Matchvärdar MFF P-16


      19:00
  • 21Sön
    • Heldag

      STU P-10

    • 10:00

      Svedala IF Blå (hemma) F-12/14


      11:25
    • 10:00

      Torns IF svart (borta) P-13


      11:30
    • 10:00

      Torns IF orange (hemma) P-12


      12:00
    • 10:00

      BK Fram vit (hemma) PF-15


      12:00
    • 10:45

      Knattespelen Bjärreds IF P-16


      13:00
    • 11:30

      Helsingborg Östra IF (hemma) P-11


      13:30
    • 11:30

      Eskilsminne IF gul (hemma) PF-15


      13:30
    • 12:00

      Lunds FF Vit (hemma) F-12/14


      13:30
    • 13:00

      Träningsmatcher mot Asmundtorp PF-17


      14:30
    • 13:30

      Svalövs BK (hemma) P-14


      15:30
    • 14:00

      Malmö City FC svart (hemma) P-09


      16:00
    • 18:00

      Dalby GIF/Genarps IF (borta) P35/OldBoys


      20:00
  • 22Mån
    v.17
  • 23Tis
    • 17:30

      Träning F-09/10


      19:00
    • 17:30

      Träning PF-15


      19:00
    • 17:30

      Träning F-12/14


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      19:00
    • 18:30

      Träning F17


      20:30
  • 24Ons
  • 25Tor
    • 17:30

      Träning F-09/10


      19:00
    • 17:30

      Träning PF-17


      18:45
    • 17:30

      Träning PF-15


      19:00
    • 17:30

      Träning F-12/14


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      19:00
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 18:30

      Träning F17


      20:30
    • 19:00

      Träning Herrjunior


      20:30
  • 26Fre
  • 27Lör
    • 10:00

      Torns IF (borta) F-12/14


      11:30
    • 10:00

      Sargsläppet omgång 1 PF-17


      13:00
    • 10:00

      Linero IF vit (hemma) P-12


      12:00
    • 11:30

      Gantofta IF (borta) PF-15


      13:30
    • 13:15

      Lunds BOIS (borta) P-09


      15:15
    • 15:00

      Ifö Bromölla IF (borta) F17


      17:00
    • 16:00

      Lunds BOIS (borta) Seniorlag Herrar


      18:00
  • 28Sön
    • 10:00

      Arlövs BI (hemma) P-13


      11:30
    • 10:00

      Landskrona BoIS svart (hemma) PF-15


      12:00
    • 11:00

      Eskilsminne IF lila (borta) PF-15


      13:00
    • 11:30

      FC Kopparmöllan (hemma) PF-15


      13:30
    • 14:15

      Helsingborgs IF röd (borta) P-11


      16:15
    • 14:30

      Klågerups GIF Vit (borta) F-12/14


      16:00
    • 18:30

      Linero IF röd (borta) P-12


      20:30
  • 29Mån
    v.18
  • 30Tis