Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Dösjöbro IF

Följ

Dösjöbro IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

September 2023

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.35
  • 2Lör
    • 10:00

      Knattespelen höst omgång 2 PF-16


      13:00
    • 10:00

      Hardeberga BK vit (hemma) P-14


      12:00
    • 10:00

      Hardeberga BK (borta) PF-15


      12:00
    • 10:00

      Staffanstorp United FC vit (hemma) P-12


      12:00
    • 10:45

      Malmö FF ljusblå (borta) P-11


      12:45
    • 11:00

      IF Limhamn Bunkeflo 2 (hemma) F-09/10


      13:00
    • 11:30

      Staffanstorp United FC lila (hemma) PF-15


      13:30
    • 12:30

      Landskrona BoIS (borta) F-12/14


      14:00
    • 13:00

      Heleneholms SK (borta) Seniorlag Herrar


      15:00
    • 14:00

      GIF Nike (hemma) F16


      16:00
    • 15:45

      Lunds BOIS vit (borta) P-09


      17:45
  • 3Sön
    • 10:00

      Lunds BK gul (borta) P-11


      12:00
    • 10:00

      FC Rosengård (hemma) F-12/14


      11:00
    • 10:00

      BK Fram vinröd (borta) P-14


      12:00
    • 10:00

      FC Nöbbelövs Fire (hemma) P-13


      11:30
    • 10:30

      Kävlinge Harrie FF blå (borta) P-13


      12:00
    • 11:30

      Höörs IS svart (borta) PF-15


      13:30
    • 12:00

      Ariana FC (borta) P-09


      14:00
    • 16:00

      Skäldervikens IF (hemma) P35/OldBoys


      18:00
  • 4Mån
    v.36
  • 5Tis
    • 17:30

      Träning F-09/10


      19:05
    • 17:30

      Träning F-12/14


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning PF-16


      19:00
    • 17:45

      Träning P-14


      19:00
    • 19:15

      Lunds BK (hemma) F16


      21:15
  • 6Ons
  • 7Tor
    • 17:30

      Träning F-12/14


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09/10


      19:05
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning PF-16


      19:00
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      Träning P-14


      19:00
    • 18:30

      Träning F16


      20:00
    • 18:45

      Träning Herrjunior


      20:30
  • 8Fre
    • 18:30

      Arlövs BI vit (borta) P-09


      20:30
  • 9Lör
    • 09:45

      BK Landora (borta) P-10


      11:45
    • 10:00

      Södra Sandby IF vit (hemma) P-11


      12:00
    • 10:00

      Torns IF grön (borta) PF-15


      12:00
    • 10:30

      Dösjöbro IF Blå - Höllviken PF-15


      13:00
    • 10:30

      Eskilsminne IF/Eskilsminne FF (borta) F16


      12:30
    • 10:45

      DIF 85 år support - Intresseanmälan P-09


      16:00
    • 11:30

      Glumslövs FF (hemma) F-12/14


      13:00
    • 11:40

      Dösjöbro IF Röd - Höllviken PF-15


      13:45
    • 12:30

      Husie IF (borta) F-09/10


      14:30
    • 12:30

      GIF Nike vit (hemma) P-11


      14:30
    • 13:00

      NK Croatia (hemma) Seniorlag Herrar


      15:00
  • 10Sön
    • 10:00

      Kävlinge Harrie FF (borta) F-12/14


      11:00
    • 10:00

      Kågeröds BoIF (hemma) P-14


      12:00
    • 10:00

      Värpinge IF blå (borta) P-12


      12:00
    • 10:00

      IF Lödde gul (borta) P-12


      12:00
    • 12:00

      GIF Nike gul (borta) P-09


      14:00
    • 12:00

      Höörs IS vit (borta) P-13


      13:30
    • 13:30

      Harlösa IF (borta) P-14


      15:30
    • 16:00

      Ödåkra IF (hemma) P35/OldBoys


      18:00
    • 17:00

      Askeröds IF (hemma) P-13


      18:30
  • 11Mån
    v.37
  • 12Tis
    • 17:30

      Träning F-09/10


      19:05
    • 17:30

      Träning F-12/14


      19:00
    • 17:30

      Träning PF-16


      19:00
    • 17:45

      Träning P-14


      19:00
    • 18:30

      Träning F16


      20:00
    • 19:15

      FC Möjligheten vit (hemma) P-09


      21:15
  • 13Ons
  • 14Tor
    • 17:30

      Träning F-12/14


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09/10


      19:05
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning PF-16


      19:00
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      Träning P-14


      19:00
    • 18:30

      Träning F16


      20:00
    • 18:45

      Träning Herrjunior


      20:30
  • 15Fre
    • 17:30

      Taco kväll P-10


      21:00
  • 16Lör
    • 09:30

      Teckomatorps SK (borta) P-14


      11:30
    • 10:00

      Knattespelen höst omgång 3 PF-16


      13:00
    • 10:00

      IF Lödde 2 (hemma) P-14


      12:00
    • 11:30

      Veberöds AIF vit (hemma) PF-15


      13:30
    • 12:15

      Eskilsminne IF (borta) F-12/14


      13:45
    • 12:30

      Linero IF vit (hemma) P-12


      14:30
    • 15:00

      Dalby GIF (hemma) P-12


      17:00
  • 17Sön
    • 10:00

      Furulunds IK svart (borta) P-11


      12:00
    • 10:00

      FC Staffanstorp Blå (hemma) F-12/14


      11:00
    • 10:00

      Bjärreds IF gul (borta) P-13


      11:30
    • 11:30

      GOF IF (hemma) P-13


      13:00
    • 11:30

      Sjöbo IF (hemma) PF-15


      13:30
    • 12:30

      Kvarnby IK lila (borta) P-09


      14:30
    • 12:45

      Staffanstorp United FC vit (hemma) PF-15


      14:45
    • 13:00

      Furulunds IK (borta) Seniorlag Herrar


      15:00
    • 13:00

      Linero IF röd (borta) P-11


      15:00
    • 13:00

      Fortuna FF svart (hemma) P-10


      15:00
    • 15:30

      Svedala IF svart (hemma) F-09/10


      17:30
    • 17:00

      Vikens IK (borta) P35/OldBoys


      19:00
  • 18Mån
    v.38
  • 19Tis
    • 17:30

      Träning F-09/10


      19:05
    • 17:30

      Träning F-12/14


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning PF-16


      19:00
    • 17:45

      Träning P-14


      19:00
    • 17:45

      Föräldramöte P14 Höst P-14


      18:30
    • 18:30

      Träning F16


      20:00
    • 19:15

      IK Wormo (hemma) Seniorlag Herrar


      21:15
  • 20Ons
  • 21Tor
    • 17:30

      Träning F-12/14


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09/10


      19:05
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Match, barn mot mammor PF-16


      19:00
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 17:45

      Träning P-14


      19:00
    • 18:30

      Träning F16


      20:00
  • 22Fre
    • 18:25

      Bollkalle herrar P-11


      21:00
    • 18:30

      Sjöbo IF (borta) P-09


      20:30
    • 19:15

      Saba Palestina KIF/Liria IF (hemma) Seniorlag Herrar


      21:15
  • 23Lör
    • 09:00

      Södra Sandby IF (borta) F-12/14


      10:00
    • 09:00

      Södra Sandby IF vit (borta) P-12


      11:00
    • 10:00

      Fortuna FF (hemma) F-12/14


      11:30
    • 10:00

      BK Landora (hemma) P-14


      12:00
    • 10:00

      Lunds BK vit (borta) P-14


      12:00
    • 10:00

      Lunds BK vit (borta) P-12


      12:00
    • 11:30

      Bjärreds IF röd (hemma) PF-15


      13:30
    • 12:30

      Gantofta IF (borta) P-10


      14:30
    • 14:00

      Utbildning med instruktör P-11


      15:30
  • 24Sön
    • 10:00

      Dalby GIF blå (hemma) P-13


      11:30
    • 10:30

      Matcher mot Askeröd PF-15


      14:30
    • 11:00

      BK Höllviken vit (hemma) P-11


      13:00
    • 12:00

      Sjöbo IF (borta) P-13


      13:30
    • 12:30

      Kulladals FF vit (hemma) P-09


      14:30
    • 13:00

      IF Limhamn Bunkeflo (borta) F16


      15:00
    • 16:00

      Vejby IF (hemma) P35/OldBoys


      18:00
  • 25Mån
    v.39
  • 26Tis
    • 17:30

      Träning F-09/10


      19:05
    • 17:30

      Träning F-12/14


      19:00
    • 17:30

      Träning PF-16


      19:00
    • 17:45

      Träning P-14


      19:00
    • 18:30

      Träning F16


      20:00
    • 19:15

      Uppåkra IF svart (hemma) P-09


      21:15
  • 27Ons
  • 28Tor
    • 17:30

      Träning F-12/14


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09/10


      19:05
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning PF-16


      19:00
    • 17:45

      Träning P-14


      19:00
    • 18:00

      Ändrad Match Höörs IF P-11


      19:00
    • 18:30

      Träning F16


      20:00
    • 18:45

      Träning Herrjunior


      20:30
    • 19:15

      Brunnby FF (hemma) Herrjunior


      21:15
  • 29Fre
    • 19:00

      Jonstorps IF FK (hemma) F16


      21:00
  • 30Lör
    • 10:00

      Staffanstorp United FC blå (borta) P-09


      12:00
    • 10:00

      Knattespelen höst omgång 4 PF-16


      13:00
    • 10:00

      Lunds FF grönvit (hemma) P-14


      12:00
    • 10:00

      Höörs IS blå (hemma) P-12


      12:00
    • 11:00

      Genarps IF röd (hemma) P-11


      13:00
    • 12:00

      Billesholms IK (borta) F-12/14


      13:30
    • 12:30

      Staffanstorp United FC blå (hemma) P-12


      14:30
    • 13:00

      Kvarnby IK (borta) Seniorlag Herrar


      15:00